Sztuka handlu w sieci

PROGRAMY, FILMY, KURSY

MULTIMEDIALNA PLATFORMA JĘZYKOWA - dla szkół i placówek oświatowych
MULTIMEDIALNA PLATFORMA JĘZYKOWA - dla szkół i placówek oświatowych
  • Autor: Ewa Rostek, Ryszard Rokicki

Price:  
Zapytaj o cenę

MULTIMEDIALNA PLATFORMA JĘZYKOWA to:

  • Narzędzie usprawniające proces nauczania i uczenia się języka niemieckiego na poziomie A2-B1 z zakresu 15 podstawowych bloków tematycznych zatwierdzonych przez MEN.
  • 970 ćwiczeń do wykorzystania na szkolnych komputerach podłączonych do sieci i na tablicach interaktywnych.
  • Materiał do wykorzystania przez uczniów na domowych komputerach z dostępem do Internetu - w celu doskonalenia posiadanych umiejętności lub nadrabiania przed egzaminem językowych zaległości - z możliwością natychmiastowego sprawdzenia wyników opanowania materiału.
  • Materiał edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych (gimnazjaliści, licealiści, studenci) zgodny z Nową Podstawą Programową, przygotowany we współpracy z nauczycielami szkół ponadpodstawowych.
  • Materiał edukacyjny będący podstawą ćwiczeń został wydany również w postaci książki „Multimedialne kompendium tematyczne” autorstwa Ewy Marii Rostek. Wszystkie teksty i całe słownictwo zostało nagrane w postaci plików MP3.
  • Nauczyciele mogą wstępnie przećwiczyć materiał na tablicach multimedialnych, wchodząc na stronę http://www.wagros.com.pl/demo Umieszczony tam jeden rozdział pozwala poznać różnorodność ćwiczeń i  wstępnie się z nimi zapoznać.  Na życzenie możemy też przesłać płytkę z jednym rozdziałem, który można na próbę umieścić w Państwa sieci i sprawdzić jej działanie.
  • Materiał dostarczony na Platformie zostanie spersonalizowany dla odbiorcy. Na stronie tytułowej Platformy jest miejsce do umieszczenia Państwa ewentualnych sponsorów. W ramach jednorazowej licencji otrzymujecie Państwo nieograniczony czasowo dostęp do 970 różnorodnych ćwiczeń na wszystkie sprawności językowe.
  • Cenę na bezterminową licencję ustalamy indywidualnie w zależności od ilości korzystających.

Wszelkie pytania dotyczące Platformy kierować można pod numer tel.:  61 84 88 297  lub mailem na adres:

platforma@wagros.com.pl    lub   zamowienia@wagros.com.pl

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: sobota 03 maj, 2014.