Sztuka handlu w sieci

DLA DZIECI

ZOE & THEO versorgen die Tiere
ZOE & THEO versorgen die Tiere
  • Autor: C. Metzmeyer, M. Vanenis
  • ISBN: 978-3-939619-37-6
  • Waga: 0.06 kg

Price:   18.90 PLN

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z oferty niemieckiego wydawnictwa TALISA, specjalizującego się w dwujęzycznych książkach do czytania na głos dla początkujących czytelników.

Na pomysł wydawania takich książek wpadła Aylin Keller, gdy postanowiła wychowywać dwujęzycznie swoje dzieci. Wykorzystała wykształcenie na Akademii Sztuk Pięknych i doświadczenie pracownika edukacyjnego w szkole podstawowej, by wydawać mądre i bardzo wartościowe pedagogicznie książki dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.

Na przykładzie codziennych historii pary bliźniąt, Zoe i Theo, autorzy Catherine Metzmeyer i Marc Vanenis ukazują nam w trzech książkach różne aspekty życia dzieci: życie rodzinne, kontakt z książką i opiekę nad zwierzętami.

Z pomocą pięknych kolorowych ilustracji i dzięki mądrej zawartości książki oferują możliwość rozmowy z dziećmi na temat ich doświadczeń, pragnień i uczuć.

Kolorowe miejsce w książce zaprasza do wklejenia własnych zdjęć dzieci przedstawiających ich życie, kontakt z książką czy ze zwierzętami. W ten sposób dzieci stają się współtwórcami tych sympatycznych publikacji.

  • Cz.3.  „Zoe & Theo opiekują się zwierzętami” traktuje  o dpowiedzialności dzieci za powierzone im zwierzęta.


Pod względem językowym książeczki są bardzo proste, napisane krótkimi zdaniami. Pomagają poznać dzieciom codzienne słownictwo. Poświęcając swój czas na czytanie  dziecku można w drugim języku także pogłębić jego słownictwo.

Można skorzystać też z pomysłu na stronie:

http://talisa-verlag.eu/fileadmin/user_talisa/dateien/pdfs/Lesezeichen_basteln.pdf

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: niedziela 02 luty, 2014.