Sztuka handlu w sieci

PROGRAMY, FILMY, KURSY

Die kleine Benimmschule / Mała szkoła zachowania 3
Die kleine Benimmschule / Mała szkoła zachowania 3
  • Autor: Michael Gautsch

Price:   149.00 PLN

 Przeglądaj DVD

 

Film przeznaczony do zakupu wyłącznie dla szkół, placówek oświatowych (publicznych i prywatnych), szkół językowych i nauczycieli prowadzących działalność oświatową (nauczanie języków obcych, itp.). Możliwość zakupu przez Rady Rodziców dla określonej placówki oświatowej.

Treść filmu: Max i Jenny, mający po czternaście lat przeżywają problemy wieku dojrzewania. W negatywnej wersji Max namawia zakochaną w nim Jenny, by została dłużej na imprezie szkolnej, gdzie młodzież bez skrępowania bawi się pod wpływem alkoholu. Po imprezie oboje trafiają do domu Maxa, gdzie dziewczyna pod nieobecność matki chłopca spędza z nim noc. Matka wraca jednak wcześniej niż się spodziewali... W efekcie Max postanawia zakłócić biznesowe przyjęcie matki, zorganizowane z okazji jej powrotu do pracy.

Pozytywna wersja pokazuje Jenny i Maxa w identycznych sytuacjach, ale tu zachowują się oboje inaczej. Tu wiedzą, jak rozwiązywać swoje problemy i jak zachowywać się przy stole.

Każda z wersji jest podzielona na 8 części, które mogą być pokazywane oddzielnie. Można porównywać ze sobą sceny pozytywne i negatywne. Film w oryginalnej wersji niemieckojęzycznej - posiada napisy w języku niemieckim i polskim.

Czas trwania filmu 44 min.

 

 

LICENCJA

 

Niniejszy film na DVD (wraz ze ścieżką dźwiękową) jest chroniony prawem autorskim i jest przeznaczony wyłącznie do wyświetlania w szkole, która ją nabyła (zakupu licencji może dokonać także Rada Rodziców). W przypadku gdy nabywcą licencji jest firma edukacyjna, film może być pokazywany tylko w siedzibie firmy, gdzie znajdują się sale lekcyjne. Prywatny nauczyciel uczący pojedyńcze osoby lub małe grupy może nabyć licencję na korzystanie z filmu (maksymalnie w trzech różnych miejscach), pod warunkiem, że jest obecny przy wyświetlaniu. Wszelkie inne prawa autorskie są zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie, każde inne rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt DVD może nastąpić wyłącznie z wyraźnym pisemnym zezwoleniem właściciela copyright. Dotyczy to także zmiany, dalszej odsprzedaży albo innego zarobkowego wykorzystania. Nieprzestrzeganie tych zasad grozi surowymi sankcjami cywilnymi i karnymi.

Do filmów dołączona jest książka z ich dydaktyzacją  + CD z arkuszami zadań do wykorzystania w ramach DaF

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek 05 wrzesień, 2011.