Sztuka handlu w sieci

PROGRAMY, FILMY, KURSY

Die kleine Benimmschule / Mała szkoła zachowania 2
Die kleine Benimmschule / Mała szkoła zachowania 2
  • Autor: Michael Gautsch

Price:   149.00 PLN

Przeglądaj DVD

 

Film przeznaczony do zakupu wyłącznie dla szkół, placówek oświatowych (publicznych i prywatnych), szkół językowych i nauczycieli prowadzących działalność oświatową (nauczanie języków obcych, itp.). Możliwość zakupu przez Rady Rodziców dla określonej placówki oświatowej.

Treść filmu: Max i Julia nadal popadają w konflikty z otoczeniem. Julia nie słucha matki i by się spotkać z uznaniem otoczenia ubiera się w koszulkę odsłaniającą brzuch. Max przeżywający rozwód rodziców jest agresywny wobec całego otoczenia. Podczas zwiedzania Muzeum Pergamonu nauczycielka nie może zapobiec kradzieży...  Pozytywna wersja pokazuje bohaterów filmu w innych zachowaniach. Tu radzą sobie dobrze w małej społeczności i z pomocą wychowawczyni rozwiązują swoje problemy.

Każda z wersji jest podzielona na 6 części, które mogą być pokazywane oddzielnie. Można porównywać ze sobą sceny pozytywne i negatywne. Film w oryginalnej wersji niemieckojęzycznej - posiada napisy w języku niemieckim i polskim.

Czas trwania filmu 27 min.

 

LICENCJA

 

Niniejszy film na DVD (wraz ze ścieżką dźwiękową) jest chroniony prawem autorskim i jest przeznaczony wyłącznie do wyświetlania w szkole, która ją nabyła (zakupu licencji może dokonać także Rada Rodziców). W przypadku gdy nabywcą licencji jest firma edukacyjna, film może być pokazywany tylko w siedzibie firmy, gdzie znajdują się sale lekcyjne. Prywatny nauczyciel uczący pojedyńcze osoby lub małe grupy może nabyć licencję na korzystanie z filmu (maksymalnie w trzech różnych miejscach), pod warunkiem, że jest obecny przy wyświetlaniu. Wszelkie inne prawa autorskie są zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie, każde inne rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt DVD może nastąpić wyłącznie z wyraźnym pisemnym zezwoleniem właściciela copyright. Dotyczy to także zmiany, dalszej odsprzedaży albo innego zarobkowego wykorzystania. Nieprzestrzeganie tych zasad grozi surowymi sankcjami cywilnymi i karnymi.

Do filmów dołączona jest książka z ich dydaktyzacją  + CD z arkuszami zadań do wykorzystania w ramach DaF

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek 05 wrzesień, 2011.