Sztuka handlu w sieci

ZESTAWY PROMOCYJNE

Niemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych
Niemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych
  • Autor: Ewa Maria Rostek, Bogdan Hemer
  • ISBN: 978-83-63685-22-5
  • Waga: 0.255 kg

Price:   111.00 PLN  84.00 PLN

Zestaw obejmuje:1. książkę drukowaną „Niemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych ISBN: 978-83-63685-22-5

2. m-bookNiemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych” (roczny dostęp do programu).

M-book zawiera tłumaczenia wszystkich tekstów z możliwością aktywnej nauki zwrotów i słownictwa,

Dzięki nowej formule książki możesz ją mieć zawsze przy sobie i korzystać w miarę swoich potrzeb. Możesz korzystać z m-booka poprzez przeglądarkę internetową, na telefonie komórkowym (smartfon) lub innym urządzeniu (komputer, tablet)

Ten zestaw to wspaniała pomoc do nauki zarówno samodzielnej, jak i pod kierunkiem nauczyciela.Zestaw zawiera niezbędne w opiece zdania, zwroty i słówka, przetłumaczone bez wyjątku na język polski. M-book uzupełnia drukowaną wersję książki. Pracując z m-bookiem możesz każde zdanie z książki wysłuchać indywidualnie i od razu sprawdzić jego tłumaczenie (w obie strony). Nie ma potrzeby sięgania słowniki.

 

M-book pozwalająca pracować bez stresu. Jest przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka niemieckiego (gramatyki i ortografii), ale może być dużą pomocą dla osób uczących się języka, w celu wykorzystania go w pracy opiekuna/opiekunki.

Gotowe zdania są dużym ułatwieniem w czasie wykonywania obowiązków opiekuna/opiekunki. Dotyczą one robienia zakupów, przygotowania posiłków, pielęgnacji ciała, różnorodnych form spędzania czasu z podopiecznym, itp.


 

 

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: środa 08 marca, 2023.