Sztuka handlu w sieci

ZESTAWY PROMOCYJNE

ESPAŃOL. Komplet lektur hiszpańskich 1, 2, 3 (+mp3)
ESPAŃOL. Komplet lektur hiszpańskich 1, 2, 3 (+mp3)
  • Autor: J. Benjamin Fernandez Morante
  • Waga: 0.3 kg

Price:   59.70 PLN  45.00 PLN

Seria lektur do nauki języka hiszpańskiego

Interesująca pozycja zalecana dla osób uczących się języka hiszpańskiego i przygotowujących się do egzaminów DELE i maturalnych. W każdej książce znajduje się również słowniczek w języku polskim, niemieckim i angielskim. Nagrania opowiadań w formacie Mp3 - czytane przez autora - można ściągnąć gratis z Internetu.

Bohaterem opowiadania jest idealista, Andreas Romero - sympatyczny, prawie czterdziestoletni reporter. Jest wolnym jak ptak człowiekiem, z małymi problemami finansowymi.

 

część 1

Un secuestro internacional en CaracasAndreas gotowy na każde wyzwanie, udaje się do Caracas gdzie przeżyje niespodziewaną i emocjonującą przygodę.

 

część 2

Mas de un gato en Sierra Nevada

 

Podczas pobytu w szpitalu Andreas Romero planuje podróż. Po kilku dniach od wyjścia ze szpitala rozpoczyna wyprawę nie będąc jeszcze całkowice zdrowym. Prawdopodobnie nie będzie nim przez całą wyprawę. Jednakże chęci do pracy i przeżycia przygody okazują się silniejsze. Jego początkowy cel podróży zostaje zmieniony po nieoczekiwanym spotkaniu.

 

 

część 3

Un encuentro en Argentina

 

W pierwszą rocznicę śmierci matki Andreasa Romero zostaje ujawniony sekret rodzinny skrywany przez prawie pół wieku. Bohater i jego siostra Luisa udają się na drugi koniec świata, aby znaleźć odpowiedź na wiele pytań dotyczących rodzinnej historii.

 

 

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: piątek 12 kwietnia, 2013.