Sztuka handlu w sieci

NIEMIECKI

Die kleine Benimmschule / Mała szkoła zachowania 1
  • Autor: Michael Gautsch
  • Waga: 0.98 kg

Price:   149.00 PLN  39.00 PLN

Przeglądaj DVD

 

Film z udzielaną przez producenta licencją na wyświetlanie publiczne.

Film przeznaczony do zakupu wyłącznie dla szkół, placówek oświatowych (publicznych i prywatnych), szkół językowych i nauczycieli prowadzących działalność oświatową (nauczanie języków obcych, itp.). Możliwość zakupu przez Rady Rodziców dla określonej placówki oświatowej.

Treść filmu: Max spędza ze swoją przyjaciółką typowy szkolny dzień, który zaczyna się o poranku, a kończy się w drodze do domu. Historia jest opowiedziana w dwóch wersjach. W negatywnej wersji dzieci są niewychowane, egoistyczne, bezwzględne i bezczelne. Ciągle popadają w konflikty z otoczeniem i z jednej złej sytuacji wpadają w drugą. Pozytywna wersja pokazuje Julię i Maxa w zupełnie innych zachowaniach. Tu są grzeczni, otwarci, gotowi do pomocy i spotykają się z sympatią swego otoczenia.

Każda z wersji jest podzielona na 8 części, które mogą być pokazywane oddzielnie. Można porównywać ze sobą sceny pozytywne i negatywne. Film w oryginalnej wersji niemieckojęzycznej - posiada napisy w języku niemieckim i polskim.

Czas trwania filmu 24 min.

LICENCJA

Niniejszy film na DVD (wraz ze ścieżką dźwiękową) jest chroniony prawem autorskim i jest przeznaczony wyłącznie do wyświetlania w szkole, która ją nabyła (zakupu licencji może dokonać także Rada Rodziców). W przypadku gdy nabywcą licencji jest firma edukacyjna, film może być pokazywany tylko w siedzibie firmy, gdzie znajdują się sale lekcyjne. Prywatny nauczyciel uczący pojedyńcze osoby lub małe grupy może nabyć licencję na korzystanie z filmu (maksymalnie w trzech różnych miejscach), pod warunkiem, że jest obecny przy wyświetlaniu. Wszelkie inne prawa autorskie są zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie, każde inne rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt DVD może nastąpić wyłącznie z wyraźnym pisemnym zezwoleniem właściciela copyright. Dotyczy to także zmiany, dalszej odsprzedaży albo innego zarobkowego wykorzystania. Nieprzestrzeganie tych zasad grozi surowymi sankcjami cywilnymi i karnymi.

Do filmów dołączona jest książka z ich dydaktyzacją  + CD z arkuszami zadań do wykorzystania w ramach DaF

Liczba recenzji: 0

Data dodania produktu do sklepu: czwartek 11 lutego, 2016.