Sztuka handlu w sieci

O NAS

Wydawnictwo Wagros - informacje

 Od 1994 roku pomagamy uczącym się języków obcych w pokonywaniu trudności związanych z przygotowaniem się do egzaminów pisemnych i ustnych. W tym czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o wiele pozycji opracowanych przez doświadczonych autorów - nauczycieli praktyków. Ich wiedza poparta wieloletnią praktyką w nauczaniu  pomaga w takim opracowywaniu tematów, że są one zgodne z oczekiwaniami osób uczących się języków. Nasze książki, przyjazne uczniom, oszczędzają czas, pozwalają sprawdzić swoje umiejętności i pogłębić zdobytą wiedzę.

 

Zyskaliśmy wielu sympatyków wśród nauczycieli szkół ponad podstawowych, którzy z dużym przekonaniem polecają uczniom nasze podręczniki. Teksty w nich zawarte cieszą się także powodzeniem wśród nauczycieli akademickich, którzy wykorzystują je do zarówno do nauki jak i do egzaminów na swoich uczelniach.
Doceniło nas również Ministerstwo Edukacji Narodowej wpisując książkę "Deutsch. Repetytorium tematyczno-leksykalne" na listę książek pomocniczych zalecanych do nauki języka niemieckiego na poziomie szkoły średniej (numer w zestawie 9/95).

 

Bierzemy udział w corocznych spotkaniach nauczycieli języka niemieckiego, co pozwala nam w oparciu o konsultacje z praktykami opracowywać nowe tytuły wydawnicze jak i unowocześniać wydane wcześniej pozycje, tak by wychodziły one naprzeciw potrzebom osób uczących się języków obcych. Nasze podręczniki otrzymały ostatnio nowoczesną szatę graficzną a także są systematycznie uzupełniane o materiał audio na płytach CD.

 Obecnie oferujemy Państwu podręczniki do nauki sześciu języków:

  • niemieckiego
  • angielskiego
  • francuskiego
  • hiszpańskiego
  • włoskiego
  • rosyjskiego

                           Niektóre książki z naszej oferty dostępne są również w naszym sklepie na Allegro: 

                                http://allegro.pl/show_user.php?search=wagros-sklep